Експрес лінія

Експрес Лінія

молодий та амбітний контакт-центр, який упевнено рухається вперед, досягаючи своїх цілей. Має успішний досвід роботи як в Україні, так і на міжнародній арені.

Дата відкриття – року

0
прийнятих дзвінків щомісяця
0
вихідних дзвінків щомісяця
0
співробітників
0
навчальних заходів для працівників щомісяця
  • Ми надаємо послуги контакт-центру якісно та на високому рівні, тим самим формуємо та виправдовуємо високі очікування споживачів.
  • Наш контакт-центр працює з урахуванням вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що дозволяє забезпечити максимально якісний та ефективний сервіс.

Чого ми прагнемо

  • підвищувати задоволення діяльністю нашої компанії всіх зацікавлених сторін, зокрема замовника;
  • надавати необхідні ресурси для досягнення стратегічних цілей компанії;
  • створювати умови для розвитку персоналу, підвищення його компетентності;
  • залучати співробітників до роботи, що спрямована на покращення якості, при лідируючій ролі вищого керівництва;
  • виявляти, враховувати, пом’якшувати та передбачати ризики;
  • розвивати та зміцнювати взаємовигідні відносини з постачальниками та партнерами в діяльності ТОВ «ЕКСПРЕС ЛІНІЯ».

Ми закликаємо кожного співробітника, незалежно від посади та професії, бути затятим прихильником якості та вносити свій вклад у процес покращення діяльності компанії!

Наші цінності

Професіоналізм, піднесений до рівня мистецтва!

Ми ставимося до нашого споживача з повагою, турботою та бажанням допомогти. Саме тому в своїй роботі ми підтримуємо принцип взаємовигідних, чесних і відкритих відносин, що враховують інтереси всіх сторін.

Ми ставимо собі ціль

докладати ще більше зусиль для росту задоволення наших клієнтів. Також ми бачимо глобальну мету в наших прагненнях – розвиток ринку в сегменті діяльності компанії через формування високих очікувань клієнтів, та як наслідок - необхідність росту ринку до потреб свого клієнта.

Щодня ми доводимо клієнтам, що компанія «ЕКСПРЕС ЛІНІЯ» – приклад високої якості послуг! Це підтверджує сертифікат ISO 9001: 2015. І на цьому ми не зупиняємося, адже саме зараз йде процес впровадження стандарту 18295.